Pastrues fytyre me ultratinguj Smooth Sonic

2,590 L9,000 L (-71%)

Sold By: Serxhio

Out of stock

Trajtim profesional në kushtet e shtepise: Frekuenca e larte e ultratingujve arrin në shtresat më të thellla duke pastruar poret dhe eleminuar toksinat nga fytyra juaj!

Smooth Sonic lëshon 300 vibracione në minutë.
Perfitime marramendese: mbyll poret dhe tonifikon lekuren.
Ju jep nje efekt lifting per me shume butesi dhe elasticitet.
Trajtues i mrekullueshem per lekure me akne.
Smooth Sonik vjen tek Ju me 3 aksesore: furcen pastruese, koken e silikonit per heqjen e qelizave te vdekura dhe eleminimin e rrudhave dhe koken masazhuese prej silikoni e cila ju ndihmon ne rritjen e qarkullimit te gjakut dhe rigjenerimin e lekures.

Be the first to review “Pastrues fytyre me ultratinguj Smooth Sonic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Pastrues fytyre me ultratinguj Smooth Sonic

2,590 L9,000 L (-71%)