Fshese korenti me avull Iskra JC-210

8,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi: K72-105

Pastruesi me avull është pastrues ideal per ambjentet tuaja, ai është lehtësisht i përdorshëm dhe pastron në mënyrë perfekte cdo kënd të shtëpisë suaj.

Kjo fshesë largon deri në 99.9% të baktereve pa pasur nevojë për përdorimin e kimikateve.

  • Tipi : Pastrues me avull
  • Fuqia : 1500 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Ngjyra : E bardhë/blu
  • Kapaciteti i depozitës : 500 ml
Be the first to review “Fshese korenti me avull Iskra JC-210”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Fshese korenti me avull Iskra JC-210

8,990 L