Pastrues per veshet Smart Swab

490 L990 L (-51%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-241

Smart Swab është mënyra më e mirë për të pastruar veshët tuaj të qetë dhe të sigurt.

Thjesht vendosni pastruesin e butë me spirale në vesh.

Shumë dyll mund të krijojë siklet ose të shkaktojë infeksione, dhe tamponët e pambukut nuk janë bërë për të hyrë në veshin tuaj dhe mund të shkaktojnë dëmtime.

Sekreti i Smart Swab është kokë e butë, spirale, e zhveshur që është projektuar për të shkuar në distancën perfekte në vesh pa shkaktuar dëme.

Be the first to review “Pastrues per veshet Smart Swab”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Pastrues per veshet Smart Swab

490 L990 L (-51%)

Add to Cart