Përshkrim

Larësi i xhamave me magnet. Pastrimi i pjeseve me te veshtira te xhamave qe nuk mund ti arrini tashme e kane nje zgjidhje super praktike dhe te lehte.

  • Pastrues me sfungjer qe pastron xhamat lehte dhe shpejt.
  • Magneti puthitet ne çdo xham dopio.
  • Tani nuk keni pse te rrezikoni per te pastruar xhamat.
  • Pastroni xhamin brenda dhe jashte vetem me nje levizje.
  • Pajisja ideale per zonje shtepie.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pastrues xhami me magnet/ Xham dopio”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products