Pastrues xhami me magnet/ Xham dopio

2,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K133-95

Larësi i xhamave me magnet. Pastrimi i pjeseve me te veshtira te xhamave qe nuk mund ti arrini tashme e kane nje zgjidhje super praktike dhe te lehte.

  • Pastrues me sfungjer qe pastron xhamat lehte dhe shpejt.
  • Magneti puthitet ne çdo xham dopio.
  • Tani nuk keni pse te rrezikoni per te pastruar xhamat.
  • Pastroni xhamin brenda dhe jashte vetem me nje levizje.
  • Pajisja ideale per zonje shtepie.
Be the first to review “Pastrues xhami me magnet/ Xham dopio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Pastrues xhami me magnet/ Xham dopio

2,490 L

Add to Cart