Pastrues Xhami me Magnet

1,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K133-81

Pershkrimi

Larësi i xhamave me magnet. Pastrimi i pjeseve me te veshtira te xhamave qe nuk mund ti arrini tashme e kane nje zgjidhje super praktike dhe te lehte.

🛑Pastrues me sfungjer qe pastron xhamat lehte dhe shpejt.
🛑Magneti puthitet ne çdo xham.
🛑Tani nuk keni pse te rrezikoni per te pastruar xhamat.
🛑Pastroni xhamin brenda dhe jashte vetem me nje levizje.
🛑Pajisja ideale per zonje shtepie.

Reviews (0)

Be the first to review “Pastrues Xhami me Magnet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.