10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Perforcues per Wifi LB-Link BL-WA730RE

3,490 L

in stock

Kodi:K13-211

Perforcuesi i Wireless qe mund te arrini ne distanca te largeta.

Modeli i Modulit LB-Link BL-WA732RE

Shpejtesia 300Mbps  është një riprodhues WiFi.

Kjo paisje do t’ju ndihmojë të zgjeroni dhe të përmirësoni mbulimin e rrjetit tuaj pa tela, në mënyrë që të keni një përdorim më efikas të internetit.

Modeli i Zgjatjes Universale të Modulit Wi-Fi WA732RE 300Mbps mund të dyfishojë zonën e mbulimit të rrjetit tuaj WiFi, duke zgjeruar mbulimin me WiFi në çdo cep të shtëpisë tuaj ose zyrës.

Antena të integruara

Dimensionet t (L x H x H) 6.69 x 3.15 x 2.36 inç

Be the first to review “Perforcues per Wifi LB-Link BL-WA730RE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • No ratings found yet!

Menu

Placeholder

Perforcues per Wifi LB-Link BL-WA730RE

3,490 L

Add to Cart