Përshkrim

Thjesht vendoseni telefonin në amplifikuesin e ekranit dhe mund të shijoni efektin e teatrit në shtëpi.

Vizioni HD,mbrojtja e syve nga rrezatimi blu,do të lehtësojë shqetësimin dhe lodhjen vizuale të shkaktuar nga fokusimi i gjatë në ekranin e vogël.

Zmadhuesi i ekranit funksionon si ekrani i projektorit të telefonit, duke dyfishuar në mënyrë efektive madhësinë e ekranit tuaj në mënyrë që të mund të shijoni filmat dhe videot në smartphone tuaj në maksimum në HD.

Amplifikuesi i ekranit të telefonit është i lehtë për t’u përdorur, me një dizajn jo rrëshqitës, të palosshëm dhe të rregullueshëm të mbajtëses së telefonit, që nuk kërkon bateri.I përshtatshëm për t’u mbajtur, i përshtatshëm për të parë filma dhe lojëra

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Zmadhues Ekrani per Smartphone “Vizion HD”:”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products