Zmadhues Ekrani per Smartphone “Vizion HD”:

2,000 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Madhësia: 260x174x9

Zmadhuesi i ekranit të telefonit HD është bërë nga lente ABS + akrilike.

I përshtatshëm për modelet e telefonave celularë nën 17.78cm.

I përshtatshëm për ambiente të brendshme, kampe, turizëm, argëtim dhe vende të tjera.

Kodi: K86-256 Kategoritë: ,

Thjesht vendoseni telefonin në amplifikuesin e ekranit dhe mund të shijoni efektin e teatrit në shtëpi.

Vizioni HD,mbrojtja e syve nga rrezatimi blu,do të lehtësojë shqetësimin dhe lodhjen vizuale të shkaktuar nga fokusimi i gjatë në ekranin e vogël.

Zmadhuesi i ekranit funksionon si ekrani i projektorit të telefonit, duke dyfishuar në mënyrë efektive madhësinë e ekranit tuaj në mënyrë që të mund të shijoni filmat dhe videot në smartphone tuaj në maksimum në HD.

Amplifikuesi i ekranit të telefonit është i lehtë për t’u përdorur, me një dizajn jo rrëshqitës, të palosshëm dhe të rregullueshëm të mbajtëses së telefonit, që nuk kërkon bateri.I përshtatshëm për t’u mbajtur, i përshtatshëm për të parë filma dhe lojëra

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Zmadhues Ekrani per Smartphone “Vizion HD”:”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Zmadhues Ekrani per Smartphone "Vizion HD":