Peshore per Femije

5,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k156-43

Peshore elektronike qe mat peshen trupore, dhe llogarit perqindjen e mases yndyrore, te ujit, te muskulatures skeletike dhe metabolizmit bazal ne funksion te gjatesise, te moshes dhe te gjinise.
Ka 10 zona memorjeje.Platforme qelqi te temperuar.
Trashesi 6m, ekran I madh LCD dhe mund te lexohet lehtesisht.
Peshon deri ne 150 kg, ndarje 100 g, dhe ka nje platforme gome qe mund te pastrohet lehtesisht.
Ndezje dhe fikje automatike.Bateri 3×1.5V batterie alkaline AAA.

Be the first to review “Peshore per Femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore