Pista dhe makina Magic Tracks per femije

990 L2,990 L (-67%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

Kodi: kk-219

 Pista dhe makina Magic Tracks
Ndertoni dhe kombinoni ngjyrat e pistes sic juve ju pelqen..
Paketimi perfshine:
▪️220 pjesë qe mund te ndertoni nje piste deri ne 3.3 m duke i dhene forma të ndryshme piste.
▪️1 – makine e kuqe
▪️Lodër argetuese për të luajtur me fëmijët tuaj
Argetim po ju pret 😉
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pista dhe makina Magic Tracks per femije”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Pista dhe makina Magic Tracks per femije

Pista dhe makina Magic Tracks per femije

990 L2,990 L (-67%)