Përshkrim

Ndertoni sic ju deshironi pisten dhe argetohuni.

Paketimi permban:

  • 257 pjese te mjaftueshem per te ndertuar pisten tuaj
  • 1 makine
  • Aksesor tj

ure,  peme,   gure, semafor, pike karburanti etj

Dhe parku juaj eshte gati..

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Piste me park dhe makine per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products