Pjaster-kreher elektrik 2ne1 Sokany HS 055

3,490 L4,990 L (-30%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K78-30

Krehesi Elektrik qe ju drejton floket shume shpejte.

Hiqni Pjastren dhe merrni kete kreher me pllake qeramike – Jonizuese dhe me ekran LED.

Per nje shtrirje perfekte te flokeve

Model Sokany HS 055

Tensioni 100-240 V

Frekuenca 50/60 Hz

Konsumimi i energjise 55 W

 

Be the first to review “Pjaster-kreher elektrik 2ne1 Sokany HS 055”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Pjaster-kreher elektrik 2ne1 Sokany HS 055

3,490 L4,990 L (-30%)

Add to Cart