10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Placenta

1,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 382

Ky krem special vjen i pasur me pepticide , vitamina dhe kripera minerale të cilat vijne si derivat i grurit dhe pjeses se brendshme te bambuse, por me kryesore ne permbajtjen e ketij produkti eshte palca dhe placenta e kafsheve.

Nje nga trajtimet me te mira per floket, e praktikuar nga personazhe shume te njohur te botes se showbizzit. Placenta eshte organ, i cili formohet ne murin e brendshëm të mitres menjëherë pas konceptimit. Përmes placentës, fryti merr materiet ushqyese dhe oksigjenin.
Ky krem i le floket tuaj te bute, i forteson dhe u jep jete duke i kthyer ne floke shume te shendetshem, nese i keni demtuar gjate dekolorimeve apo qofte edhe lyerjeve te flokeve me ngjyra te ndryshme.
Perdorimi:

Perdoret si balsam. Sa here te lani koken me shpampo, pas larjes e lyeni me placente dhe e mbani disa minuta duke e masazhuar koken.  Me pas shpelajeni me uje te bollshem

 

Be the first to review “Placenta”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu