Përshkrim

Plitke gatimi teke shume praktike per udhetime,weekende,kuzhina te vogla .

Me termostat dhe fuqi 1500 w me 6 nivele fuqie dhe tregues te grades se nxehtesise.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Plitke Kumtel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products