Plitke teke qeramike First Austria FA-5096-1

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Plitka arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda.
  • Me termostat
  • Fuqia 1250 W
  • Diametri i pllakes 194 mm

Plitke gatimi Austria First FA 5096-1

Plitka eshte me perberje qeramike

Ajo ofron një pjatë të nxehtë me një diametër prej 194 mm dhe një maksimum të energjisë deri në 1250 W

Plitka arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda.

Me termostat

Fuqia 1250 W

Diametri i pllakes 194 mm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Plitke teke qeramike First Austria FA-5096-1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Plitke teke qeramike First Austria FA-5096-1