Përshkrim

Plitke gatimi Austria First FA 5096-1

Plitka eshte me perberje qeramike

Ajo ofron një pjatë të nxehtë me një diametër prej 194 mm dhe një maksimum të energjisë deri në 1250 W

Plitka arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda.

Me termostat

Fuqia 1250 W

Diametri i pllakes 194 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Plitke teke qeramike First Austria FA-5096-1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products