Përshkrim

50 g Pluhur i fresket zbardhues per dhembet tuaj.Te gjithe duhanpiresit nuk do te  kene problemin e zverdhjes se dhembeve ne saj te perdorimit te ketij produkti.

Pluhuri eshte i vendosur ne nje paketim te brendshem ne trajt guacke.

Largon njollat nga dhembet tuaj si pasoje e kafes,veres,ushqimit,nikotines.

Ka arome mente e cila do ju largoj eren e keqe te gojes duke ju dhene freski te pa imagjinueshme.

Perdorimi: Lageni furcen e dhembeve me uje dhe me pas merni sasine e pluhurit qe ju nevojitet dhe beni larjen per rreth 1 minute me te.

*Largon rrezikun e kalbjes,prishjes se dhembeve.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pluhur zbardhues per dhembet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products