10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Pluhur zbardhues per dhembet

990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F-610

50 g Pluhur i fresket zbardhues per dhembet tuaj.Te gjithe duhanpiresit nuk do te  kene problemin e zverdhjes se dhembeve ne saj te perdorimit te ketij produkti.

Pluhuri eshte i vendosur ne nje paketim te brendshem ne trajt guacke.

Largon njollat nga dhembet tuaj si pasoje e kafes,veres,ushqimit,nikotines.

Ka arome mente e cila do ju largoj eren e keqe te gojes duke ju dhene freski te pa imagjinueshme.

Perdorimi: Lageni furcen e dhembeve me uje dhe me pas merni sasine e pluhurit qe ju nevojitet dhe beni larjen per rreth 1 minute me te.

*Largon rrezikun e kalbjes,prishjes se dhembeve.

Be the first to review “Pluhur zbardhues per dhembet”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Pluhur zbardhues per dhembet

Pluhur zbardhues per dhembet

990 L