Pompe elektrike per lyerje

4,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K203-43

Pompe elektrike per lyerjen me boje te siperfaqeve te ndryshme si muri, stola, tavolina, karrige e te tjera
Arrin edhe kendet me te ngushta
Teper praktike dhe e lehte ne perdorim, mjafton thjesht te mbushni rezervuarin me bojen qe deshironi dhe te ndizni pompen
Shpejtesia : 32000RPM.
Ju do keni siperfaqe qe duken si te reja ne vetem pak kohe.
Fuqia: Fuqia: 400W
Be the first to review “Pompe elektrike per lyerje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Pompe elektrike per lyerje

Pompe elektrike per lyerje

4,490 L

Add to Cart