Pompe Turbo Per Thithjen e Lengjeve

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K133-92

Pompe Turbo automatike per thithjen e lengjeve!

Transferoni produktet e lengshme nga nje ene ne tjetren shume thjeshte pa i derdhur.

Mekanizmi i punes se pompes eshte i fokusuar tek teknologjia Turfonike, pompon deri ne piken e fundit lengjet. Me ane te sensorit  ndalon levizjen e lengjeve kur ene eshte e mbushur.

Perdorimi i pompes: Ne enen qe deshironi te boshatisni fusni pjesen e pompes, tek ena qe deshironi te mbushni vetem pjesen e zorres. Shtypni butonin e ndezjes dhe do te vazhdoje procesin e punes.

Nje tjeter perdorim eshte zhbollikimi i lavamanit pa shume mund.

Ideale per te gjitha llojet e lengjeve si: gaz, uje, vaj apo te tjera

Fuqia: 3W.

Be the first to review “Pompe Turbo Per Thithjen e Lengjeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Pompe Turbo Per Thithjen e Lengjeve

1,490 L

Add to Cart