Pop It

590 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K115-36

POP IT – LOJA ME ANTI-STRES luhet me dy lojtarë.
Lojtari i parë zgjedh një rresht dhe nxjerr sa më shumë flluska që dëshiron – lojtari i dytë bën të njëjtën gjë.
Ata vazhdojnë të ndërrohen derisa një nga lojtarët humbës nxjerr flluskën e fundit. Loja është sfiduese për cdo grupemoshe!
MANI NE TE GJITHE BOTEN – DHURATA ME E MIRE PER FEMIJET E TU.
E gjeni ne forma dhe ngjyra te larmishme!
Material silikoni!
Lahet lehtesisht!
Be the first to review “Pop It”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore