10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Portofol dhe Kover per Iphone7/8

750 L1,990 L (-62%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K13-353

Portofol dhe Kover per Iphone7/8.

Edhe mbani Celularin por mund ta perdorni si portofol.

Koveri eshte i levizshem qe mund ta hiqni nga portofoli.

Ne gjendje me 4 ngjyra te ndryshme te zeze, te kuqe, roze dhe te bardhe.

Be the first to review “Portofol dhe Kover per Iphone7/8”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Portofol dhe Kover per Iphone7/8

750 L1,990 L (-62%)

Add to Cart