Power Bank me Panel Diellor 5000 mAh

2,290 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K79-27

Bateri e jashtme me panel diellor për tu furnizuar me energjinë me ane te rrezeve te diellit për telefona celularë, iPod, audio player, PDA, MP4, MP3, radio, CD dhe DVD portativ dhe aparat fotografik dixhital.

Power Bank eshte e ndërtuar me bateri litiumi qe mund të ngarkohet me rrezet e diellit ose  me ane te energjise.

Madhësia: 142 x 75x 13.6 mm

Kapaciteti: 5000mAh

Input: DC5V / 1A

Produkti: DC5V / 2x1A

Koha e karikimit: 5-6 orë

Be the first to review “Power Bank me Panel Diellor 5000 mAh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Power Bank me Panel Diellor 5000 mAh

2,290 L