Përshkrim

Krijoni  patate të skuqura dhe vafla patate – Ndryshe nga prerëset tipike të patates, ky produkt ofron një mënyrë të shpejtë dhe të përshtatshme për të bërë shpejt patate të skuqura /ose vafla me patate.

I LEHTË PËR PËRDORIM – Mos përdorni më thika për të copëtuar patatet në mënyrën e vjetër,nuk do të shpenzoni më kohë duke u përpjekur për të bërë feta patate të skuqura ose waffles. Bradex Potato Slicer ju ofron një alternativë të lehtë për t’u përdorur.

ANGAZHIMI I FËMIJËVE TUAJ – I sigurt, i përdorshëm dhe më shumë i përshtatshëm, prerësi ynë I  patateve  krijon zonën komfort që ju nevojitet fëmijëve tuaj për t’i lënë te  ndihmojnë me gatimet  tuaja.

SIGURIA – asnjë  siguri  nuk bërtet më fort se ky aksesor Bradex. I projektuar për përdorim të sigurt pavarësisht nga skenari, ky produkt ofron zonën e sigurt që ju duhet për t’u fokusuar në kuzhinën tuaj.

KURSENI KOHË – Thërrmuesi dhe Prerësi i Patateve Bradex trajtojnë kohën tuaj si mallin e çmuar që është. Shkurtoni kohën e kaluar për prerjen e patateve, gatimin e patateve ose  skuqen me më shumë se 50%.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Prerese Patatesh BRADEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products