Prerese Patatesh BRADEX

1,190 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Baza jo e rreshqitshme
Lehtë për t’u çmontuar dhe pastruar
Trup plastik i qëndrueshëm me tehe inox
Materiali Qeramikë
Përmasat: 9.5 x 8 x 15 cm

Kodi: k139-199 Category:

Krijoni  patate të skuqura dhe vafla patate – Ndryshe nga prerëset tipike të patates, ky produkt ofron një mënyrë të shpejtë dhe të përshtatshme për të bërë shpejt patate të skuqura /ose vafla me patate.

I LEHTË PËR PËRDORIM – Mos përdorni më thika për të copëtuar patatet në mënyrën e vjetër,nuk do të shpenzoni më kohë duke u përpjekur për të bërë feta patate të skuqura ose waffles. Bradex Potato Slicer ju ofron një alternativë të lehtë për t’u përdorur.

ANGAZHIMI I FËMIJËVE TUAJ – I sigurt, i përdorshëm dhe më shumë i përshtatshëm, prerësi ynë I  patateve  krijon zonën komfort që ju nevojitet fëmijëve tuaj për t’i lënë te  ndihmojnë me gatimet  tuaja.

SIGURIA – asnjë  siguri  nuk bërtet më fort se ky aksesor Bradex. I projektuar për përdorim të sigurt pavarësisht nga skenari, ky produkt ofron zonën e sigurt që ju duhet për t’u fokusuar në kuzhinën tuaj.

KURSENI KOHË – Thërrmuesi dhe Prerësi i Patateve Bradex trajtojnë kohën tuaj si mallin e çmuar që është. Shkurtoni kohën e kaluar për prerjen e patateve, gatimin e patateve ose  skuqen me më shumë se 50%.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Prerese Patatesh BRADEX”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu