Përshkrim

Ky printer lazer mono, skaner dhe kopier është një makinë ideale për zyra të vogla ose në shtëpi.

I lehtë për t’u përdorur, me shpejtësi deri në 26ppm dhe përmban printim nga të dyja anët si standart për të ndihmuar në zvogëlimin e mbeturinave.

Karakteristikat kryesore

  • Deri në shpejtësinë e printimit 26ppm
  • Automatike print 2-njëanshëm
  • 250 Sheet Tray
  • 2-Line LCD
  • Hi-Speed USB 2.0
  • 32MB Memoria

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Printer BROTHER L2500D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

ShoppingTV 4.70 (10 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products