Printer BROTHER L2500D

19,000 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K09-46

Ky printer lazer mono, skaner dhe kopier është një makinë ideale për zyra të vogla ose në shtëpi.

I lehtë për t’u përdorur, me shpejtësi deri në 26ppm dhe përmban printim nga të dyja anët si standart për të ndihmuar në zvogëlimin e mbeturinave.

Karakteristikat kryesore

  • Deri në shpejtësinë e printimit 26ppm
  • Automatike print 2-njëanshëm
  • 250 Sheet Tray
  • 2-Line LCD
  • Hi-Speed USB 2.0
  • 32MB Memoria
Be the first to review “Printer BROTHER L2500D”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu