10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Projektor LED RD-802

3,990 L9,490 L (-58%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: KK-206

Kinema ne shtepine tuaj.

Jete gjatesia e projektorit eshte 2000 ore.

Pervec kesaj drita LED  nuk jane te nxehta qe do te thote ju mund te fikni projektori  menjehere pasi kenimbaruar pune, pa pritur qe drita te ftohet.

Niveli i zhurmes eshte 25dB qe mund te krahasohet fare mire me zhurmen e nje laptopi.

Game te gjere ngjyrash dhe  ngjyra te thella qe siguron nje imazh qarte dhe te paster si nje televizor .

 • Modeli: RD-802
 • Projektor me një rezolucion min 480*320 dhe max prej 1920*1080
 • Ndriçimi 1400 lm  ( lumenes ) 
 • Raporti i kontrastit 1000: 1
 • Dimensionet: 16.8*11*7 cm
 • Projektor distance: 1.2-3.6 m
 • Madhesia e imazhit: 20-100 inches
 • Audio: Stereo input
 • Drita: LED
 • Input ( porta) USB, TF, HDMI, AV ( 3ne1)

Paketimi perfshin:

 • Projektorin,
 • Karikuesin.
 • Telekomanden.
 • Fishen 3 ne 1
Be the first to review “Projektor LED RD-802”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

3,990 L9,490 L (-58%)

Add to Cart