Projektori magjik i festave

3,490 L3,990 L (-13%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K228-63

Projektoni menjehere mijra drita levizese lazer ne shtepine tuaj vetem me nje buton.

Ju mund te zgjidhmi mes ngjyres se kuqe, blu dhe jeshile ose mund ta lini vetem driten jeshile.

Dhe ndryshimin e dritavet mund ta beni nepermjet telekomandes.

Projektori magjik eshte  ideal  per ju qe nuk keni kohe te dekoroni shtepine tuaj per festa, prandaj ju duhet vetem 1 sekonte dhe do te ndezen mijra drite shpejte dhe lehet.

I dizenjuar per ambjente te jashteme, mbulon siperfaqe 3000m2 dhe kundra ujit.

 

 

 

 

Be the first to review “Projektori magjik i festave”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Projektori i festave

Projektori magjik i festave

3,490 L3,990 L (-13%)

Add to Cart