Qese Vakumi 50x60cm

190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

kodi: k86-208

Category:

Kurseni deri në 80% më shumë hapësirë falë qeseve me vakum.

Perfekte për të paketuar: lodrat, rrobat e sezonit, jastekët, jorganët etj.

Ideale për pushime, kamping apo për të organizuar garazhdin ose depon tuaj.

Ofron mbrojtje ndaj bakterieve, insekteve, mykut dhe aromave të pakëndshme.

Të ripërdorshme

Permasat 50 * 60 cm

Be the first to review “Qese Vakumi 50x60cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu