10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Qumesht Blete pa Gluten

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 329

Semundjet te cilat mund te kuroje ky produkt sherues konsistojn ne:

 1. Hipertension
 2. Diabet
 3. Hiperkolesterolemi, hipertrigliceridemi
 4. Semundjet kronike te mushkerive
 5. Semundjet e gojes
 6. Probleme me mishrat e dhembeve,te fytit
 7. Semundje te veshkave
 8. Arteriet reumatoide
 9. Probleme seksuale,probleme me riprodhimin,ndihmon ne periudhen e menopauzes
 10. Per femijet e lindur parakohe ose distrofike
 11. Ne stinen e pranveres ku shumica e njerezeve jane alergjike

Ne brendesi do te gjeni 10 shishe secila shishe permban 1gr, ne total 10gr.
Nje shishe ne mengjes esell,ne nje gjysem gote me uje/caj dhe pihet.Keshillohet te hahet buke mbas gjysem ore.
Keshillohet te pihet kafe apo lengje te tjera mbas dy oresh.

Be the first to review “Qumesht Blete pa Gluten”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

3,990 L