Description

 

RAFT KEPUCESH PER SHTEPINE TUAJ

Organizoni koleksionin tuaj të çrregullt të këpucëve me këtë Raft këpucësh prej çeliku të pandryshkshëm me 4 nivele. Ky organizues kompakt i këpucëve është i lehtë për sytë dhe plotësisht funksional. Është bërë prej çeliku inox me cilësi premium që është ndryshk dhe i qëndrueshëm.

Rafti nuk ze shume hapesire dhe mund te qendroje shume mire ne cdo cep te shtepise tuaj, aty ku ju e mendoni me te pershtatshme. Ai ka nje dizanj modern edhe elegant c’ka do t’i beje kepucet tuaja te krijojne nje pamje te bukur tek gjithkush qe i shikon.

Rafti mbajtes me kater kate do te jete shume i mjaftueshme per t’i vendosur kepucet ne nje vend te vetem pa ju krijuar rremuje ne shtepi. Ky raft mbajtes ju ndihmon qe te keni mundesi edhe te klasifikoni llojet e ndrsyhme te kepuceve ne menyre qe ta keni me te lehte per te zgjedhur se cilen kepuce do te vishni ne daljen e radhes.

  • Raft mbajtes per kepucet me 4 kate .
  • Nje mbajtese mjaft komode dhe nje zgjidhje shume e mire per organizimin e kepuceve.
  • Mund te vendoset kudo ne shtepi.
  • Nuk ze hapesire
  • Dizajn modern

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Raft Këpucësh Inoksi Portativ me 4 kate”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products