Raft per kepucet

2,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k86-155

Pershkrimi

🛑Raft i kepuceve ka 9 kate me kapacitet per te mbajtur deri ne 30 pale kepuce.
🛑Kepucet do te qendrojne te organizuara dhe njekohesihst edhe te mbrojtura nga pluhuri.
🛑Eshte i perbere nga kombinimi i plastikes dhe celikut-inox si dhe pelhura qe e mbulon duke i siguruar mbrojtje nga pluhuri.
🛑Avantazhi i padiskutueshëm i këtij produkti është lehtësia e tij e montimit dhe transportimit.
🛑Permasat: 160cm x 60cm x 30cm.

Reviews (0)

Be the first to review “Raft per kepucet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.