Përshkrim

Relax  Mikelinoper femije

 • Me bateri dhe me korent.
 • Lekundjet te  ndryshueshme si djep ose lekundjet standarte para dhe pas kjo eshte e mundur vetem me nje ndryshim ne pozicioni te ndejteses (sediles) ne 180 grade.
 • Koha e lekundjeve percaktohet (gradohet ) nga ju –>>  15, 30, 60 minuta
 • Me vibrim qe vjen ne trajten e masazhit per femijen tuaj.
 • 3-nivele shpejtesei
 • 5-melodi dhe muzike te ndyshme
 • E pershtatshem per femije nga 0- 18 muajsh.
 • Rrip sigurimi mbeshtetur ne 5 pika per nje siguri te plote gjate qendrimit.
 • Mbulese pelhure e bute qe ofron komoditet per femijen tuaj.
 • Lodra miqesore.
 • Tabaka per ngrenje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Relax Mikelino me korent per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products