Përshkrim

Relax Mikelino me korent per femije

  • Me bateri dhe me korent
  • Me vibrim qe vjen ne trajten e masazhit per femijen tuaj.
  • 3-nivele shpejtesei
  • 5-melodi dhe muzik te ndyshme
  • E pershtatshem per femije nga 0- 18 muajsh.
  • Rrip sigurimi mbeshtetur ne 5 pika per nje siguri te plote gjate qendrimit.
  • Mbulese pelhure e bute dhe ofron komoditet per femijen tuaj.
  • Lodra miqesore.
  • Koha e lekundjeve percaktohet (gradohet ) nga ju –>>  15, 30, 60 minuta

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Relax Mikelino me korent per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products