Riparues Lekure

1,390 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K86-224

LEATHER GEL REPAIR
Gel riparues për lëkur i cili riparon cdo çarje të lëkures, vrimë, djegie dhe kthen shkëlqimin e lëkurës.
Përdoret për të gjitha llojet e lëkures,Vetura,Kepuc, divane etj.
Kemi të gjitha llojet e ngjyrave
Aplikim i leht për ta përdorur pa hargjuar para për riparime të shtrejta.
Be the first to review “Riparues Lekure”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu