Përshkrim

  • Minimizon pamjen e pakendeshme dhe ndalon perhapjen e carjeve dhe krisjeve
  • Kursen kohe dhe para
  • Riparoni xhama te thyer dhe te krisur vetem per pak sekonda
  • Ndalon perhapen e krisjeve
  • Heq ajrin nga xhami, e mbush ate me rreshire te qendrueshme dhe e ben  edhe me te forte
  • Per rezultate me te mira, riparimet duhet te behen sa me shpejt qe te jete e mundur pasi ndodh demtimi dhe para se xhami te jete i ndotur nga papastertite apo uje

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Riparues xhami, Abro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products