Riparues xhami, Abro

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: Gj – 219

  • Minimizon pamjen e pakendeshme dhe ndalon perhapjen e carjeve dhe krisjeve
  • Kursen kohe dhe para
  • Riparoni xhama te thyer dhe te krisur vetem per pak sekonda
  • Ndalon perhapen e krisjeve
  • Heq ajrin nga xhami, e mbush ate me rreshire te qendrueshme dhe e ben  edhe me te forte
  • Per rezultate me te mira, riparimet duhet te behen sa me shpejt qe te jete e mundur pasi ndodh demtimi dhe para se xhami te jete i ndotur nga papastertite apo uje

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Riparues xhami, Abro”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu