10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Robot me telekomande per femije

5,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K151-35

Robot me telekomande per femije

🤖Ky eshte miku me i mire i femijeve.
🐕Sillet si nje qenush i vertete por nuk ben rremuje.
Kontrollohet me ane te telekomandes.
Komanda me ze.
Imitime te 10 kafsheve te ndryshme.
Kercen sipas muzikes.
Mund te programohet.
Leh dhe mbron te zotin.

Be the first to review “Robot me telekomande per femije”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Robot me telekomande per femije

5,490 L

Add to Cart