Përshkrim

Vendosni një lidhje të shpejtë në internet në shtëpi apo zyre me Router-in LB-LINK BL-WR3000 300Mbps Wireless-N Router me 3x 5dBi Antena.

Ka tre antena për të zgjeruar gamën e transmetimit.

Ky router i rrjetit pa tel ka një shpejtësi maksimale prej 300Mbps për të lejuar transferime të lehtë të skedarëve, shkarkime, video streaming dhe lojëra.

Përputhet me standardet IEEE 802.11b / g / n / ac

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Router LB-LINK BL-WR3000 300Mbps”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products