Përshkrim

Rrethore qe femija juaj te mesoj te ece, te luaj dhe te argetohet

Super e rehatshme qe te qendroje gjate dhe i gezuar.

Kjo rrethore i meson ata te mos kene frike dhe te qendrojne vete ne kembe.

Pjesa e vogel si tavoline ka te vendosura disa lodra me muzik per te terhequr vemendjen femijes

Ne rast rreziku karroca ka disa stopues gomine anti rreshqites si dhe sistem anti renje.

Materiali eshte plastike dhe metalike.

Me 3 nivele lartesie.

E pershtatshme per femije te moshes 6-18 muajsh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrethore Girello-Magic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products