Përshkrim

Rrethore per femije..

  • Shoqeruesi me i mire per hapat e pare.
  • Shume e rehatshme per femijen tuaj.
  • Tabaka e levizshme dhe e kombinuar me lodra perfekte dhe argetuese per femijen tuaj.
  • Lartesia e rregullueshme ne 3-nivele te ndryshme.
  • E paisur me frena.
  • Skelet perbehet nga plastike e forte dhe alumini.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrethore Girello”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products