Rrethore per femije

5,490 L6,490 L (-15%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K209-49

Rrethore me dizenje makine

  • Me nje baze te thelle dhe te gjere qe siguron siguri dhe lehtesi ne hapat e pare te femijes tuaj.
  • Lartesia dhe ulesja e rregullueshme.
  • Panel me lodra dhe muzike.
  • Goma qe rrotullohen 360 grade.
  • Skelet metalik dhe plastike qe lahet me lehtesi.
  • Per femije 6m+

Rrethorja qe ben te lumtur femijen tuaj..

Be the first to review “Rrethore per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

5,490 L6,490 L (-15%)

Add to Cart