Rrip brezi per mbajtje objektesh ROMIX RH23

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K39-42

Markë ROMIX

Model RH23

Veshja e jashtme sportive me mbërthyes me shishe uji.

I perbere nga fibra poliestër, i papërshkueshëm nga uji dhe i qëndrueshëm.

Një ndarje me zinxhir mundëson qe ju te mbani celularin, leke, celesa apo karta krediti.

Dizajni i vrimave per kufje, i përshtatshëm për ju për të degjuar muzikë dhe për t’iu përgjigjur thirrjeve kur vraponi.

Me dizajn qe ju mundëson të mbani shishe (500ml shishe uji)

Rrip i rregullueshëm dhe fleksibël me shtrëngim plastik, i lehtë dhe i rehatshëm për t’u përdorur.

Ideale për aktivitete të ndryshme si ecje, çiklizëm, hiking, udhëtime, hipur dhe kampe etj

Për nje diameter te belit: 68-100cm.

Pesha 170 gr

Be the first to review “Rrip brezi per mbajtje objektesh ROMIX RH23”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Rrip brezi per mbajtje objektesh ROMIX RH23

1,490 L

Add to Cart