10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Rrjete dere me magnet Magic Mesh

1,290 L2,490 L (-48%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K80-19

Rrjete dere me magnet Magic Mash.

Hapet dhe mbyllet lehte.

Me rrjeten Magic Mesh ju lejon qarkullim te ajrit.

Nuk lejon qe te hyn ne ambjentet tuaj insektet, mushkonjat.

Magic Mesh hapet lehtë dhe pastaj automatikisht mbyllet pas vetes duke përdorur magnet të fuqishëm.

Është e mirë për të gjitha stinët dhe kushtet e motit.

Instalohet në sekonda pa mjete të nevojshme

Magnete të fuqishme automatikisht mbyllen vetë.

Permasat 210 x 100 cm

2 cope per vetem 1,990 Leke

Be the first to review “Rrjete dere me magnet Magic Mesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Rrjete dere me magnet Magic Mesh

1,290 L2,490 L (-48%)

Add to Cart