10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Rrul per lyerje Go Roller

2,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:KK-179

Shiko videon:

Rrul per lyerje Paint Roller

Depozite per mbajtjen e bojes.

Doreza mban bojë të mjaftueshme për të lyer mur  deri ne 3 metra

Përfshin shkopin e ngjyrave, pirunin e mbushësit dhe tubin e mbushjes.

Ruli është kaq i gjatë do të arrijë muret dhe tavane pa shkallë

Be the first to review “Rrul per lyerje Go Roller”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Rrul per lyerje Go Roller

2,490 L