Rrul per lyerje

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K86-147

Rruli më praktik për lyerje pasi është me depozitë të inkorporuar që mund ta mbushni me bojë dhe të lyeni.
Përbëhet dhe me pjesë të tjera për lyerjen e cepave.
Seti përmban:
1 rrul për sipërfaqe të mëdha.
1 rrul për sipërfaqe të vogla dhe pengesa.
1 rrul për lyerjen e këndeve.
1 hinkë për bojë.
1 pjatë për mbajtjen e rrulit.
1 shkop.
Be the first to review “Rrul per lyerje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu