Përshkrim

Rubinet per ngrohjen e menjëhershme te ujit.

Modeli me i ri dhe me koke dushi.

E pershtatshme per ne kuzhine, banjo, etj

E thjeshtë dhe e lehtë për t’u instaluar.

Uje te ngrohte ne vetem 5 sekonda.

Tensioni: 220V / 50Hz

Fuqia: 3000W

Rubineti tregon temperaturën dixhitale inteligjente.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Rubinet digjital elektrik dhe koke dushi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products