Rul me vetembushje

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K133-89

Category:

✔️Lyeni cdo siperfaqe si murin, drurin, plastiken dhe shume te tjera.
Praktik ne perdorim.

1️⃣ Hidhni bojen brenda tek ruli.
2️⃣ Mbylleni kutine e bojes
3️⃣ Vazhdoni te lyeni pa u shqetesuar per pikat qe shkaktojne pajisjet e tjera.

Be the first to review “Rul me vetembushje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu