10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Sapun me Haviar VALENSEY

1,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 445

Perbehet kryesisht nga ekstrakti i haviarit.

  • I pasuruar me lloje te ndryshme  bimesh
  • Vitamina E dhe C
  • Permban kolagjen per te mbajtur lekuren te re

 

Kjo formule e kombinuar me haviar, zbut dhe parandalon djegien nga dielli, demtimin e qelizave, tharjen dhe plakjen e parakohshme te lekures. Ndihmon per te zvogeluar problemet e lekures nga shenjat e zeza dhe mbrojtjen ndaj baktereve te cilat mund te shkaktojne aknet ne fytyre.

Be the first to review “Sapun me Haviar VALENSEY”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Sapun me Haviar VALENSEY

Sapun me Haviar VALENSEY

1,500 L