10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Sapun me kastravec

1,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 444

Ndihmon ne:

  • elasticitetin e lekures
  • ne hidratimin e lekures se thate
  • redukton njollat e ereta ne fytyre duke e zbardhur fytyren tuaj dhe duke e bere me te fresket
  • kunder rrudhave dhe baktereve
  • i pasuruar me vitamina C, E dhe vaj natyral.

Mund te perdoret per fytyren dhe trupin.

Keshillohet te perdoret rregullisht dy here ne dite ,ne mengjes dhe ne darke per te perfituar rezultate sa me te larta.

Be the first to review “Sapun me kastravec”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

1,500 L