10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Sapun per zbardhje ,anti rrudhe + hidratues

1,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 441

Largon njollat e erreta te lekures e ben lekuren me elastike.

Redukton rrudhat dhe e mban lekuren te paster dhe te bute.

Perdorimi i sapunit sjell benefite te menjehershme.

Be the first to review “Sapun per zbardhje ,anti rrudhe + hidratues”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Sapun per zbardhje ,anti rrudhe + hidratues

Sapun per zbardhje ,anti rrudhe + hidratues

1,500 L