“Scooter 3 ne 1”

6,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-130

Scooter i cili te mundeson ta perdoresh ne 3 modele te ndryshme. Vjen ne formen Tricikel, Biciklet dhe ne formen e Scooterit.
Lehtesisht i modifikueshem ne secilen nga tre format.
I pajisur me drita dhe me dizenjim atraktiv per femijet.

Bashke me paketimin vjen edhe manuali i perdorimit dhe cdo aksesor i nevojshem per te perdorur pajisjen ne tre modele.

Be the first to review ““Scooter 3 ne 1””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore