Përshkrim

Canta E Bukurise per vajza, e cila përmban disa aksesorë kozmetike si tharëse flokësh, buzëkuq,
rrathë, unaza, shishe parfumi etj. si dhe afishe të paketuara në valixhe 22x17x10cm.
Projektuar me një dizajn të bukur dhe atraktiv me një valixhe që mund të përdoret si një tryezë per dizajnimin e veshjeve.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set Canta e Bukurise”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products