10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Set Gatimi Country Cookware me perberje Gize

9,990 L14,000 L (-29%)

Sold By: ShoppingTV

1 in stock

Kodi: kk-143

Country Cookware eshte nje zgjedhje e mire per gatime serioze.

Set gatimi  me material posacerisht per ushqime te gatuara me shume shije.

Set i mrekullueshem i perbere nga nxehja e larte e hekurit prandaj jane rezistente dhe jetegjate.Ne jemi te sigurt se me kete set do gatuajne edhe breza te tjere te familjes suaj.Gatuan njetrajtshem,ushqimi nuk ngjit ose digjet.

Seti perfshin:

  •  1 tenxhere 24 cm
  • 1 tigan qe perdoret edhe si tenxhere 16 cm me bisht qe vidhoset
  • 1 tave 25 cm
  • 1 tigan qe ka pllaken e zgares 25.4 cm

Jo me vakte te djegura!

*Ekskluzivitet i JML.

Be the first to review “Set Gatimi Country Cookware me perberje Gize”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Set Gatimi Country Cookware me perberje Gize

9,990 L14,000 L (-29%)

Add to Cart