10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Set “Lavatrice + Hekur” për fëmijë të vegjël

2,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: TR9750

Set lavatrice + hekur per femije te vegjel!

Seti përfshin lavatricen, hekurin me tavolinën mbështetëse, koshin dhe varëset e rrobave!

E rekomandueshme për fëmijë mbi moshën 3 vjec!

Lodër me bateri!

Lloji i baterisë: AA (3 copë)!

Baterit nuk përfshihen në paketim!

Cilesi e lartë!

Be the first to review “Set “Lavatrice + Hekur” për fëmijë të vegjël”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Set "Lavatrice + Hekur" për fëmijë të vegjël

2,190 L

Add to Cart